Srpen 2011

Dream Magazine Cover Shoot 2011

31. srpna 2011 v 21:02 | Ronnie♥ |  Photoshoots 2011
Mě se ten shoot líbí:)) já už jdu áoj zejtra
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Unknown photoshoot#3

31. srpna 2011 v 20:49 | Ronnie♥ |  Photoshoots 2011
Nějaký neznámy photoshoot:D ta Zendaya to je teda čahoun:P bud to dělaj ty boty nebo je fkt tak velká!:D
imagebam.com

Co jste dnes dělali?

31. srpna 2011 v 20:33 | Ronnie♥ |  Naše kecy
To co jsem našla jsem přidala,a ted nvm co budu dělat:).Co jste dneska dělali? Já byla ráno doma,děda sem něco přivez a zase odjel,pk jsme šli nakoupit něco ke kafi...pk oběd,no a ve s Kájou♥ Před školou!:DD Kajdula brečela že chce jít taky,máma že jí to nebude bavit...tak si vzala barbíny... my si s Kájou povídali a ona si hrála.. pak jsme šli na zmrzku a pak jsme šli Káje ukázat náš novej byt,jj líbilo se jí to:) a potom jsme šli na koníka a tam jsme hráli babu stop, a pak jsme lochtali Kajdulu...:) Mě to bavilo,k véče budeme mít krupicovou kaši,mnami♥ . A zejtra,božééé zase školinda!Tfuj! Měla bych modlit o přežitíí:DDD a hele,tatík mi asi připojí už kompa,takže se možná o víkendu dočkáte novýho dessu:) A zejtra slaví svoje 15-té narozky Zendaya Coleman alias Rocky Blue (Raqel Blue) hrající v Shake It Up! Jí napíšu na twitter že jí přeju to a to... . Jééé to to letí,už jí bude 15,pffffff. Ani se nenadějem a bude jí 20...:/ Tak áoj,a užívejte posledního dne prázdnin
PS: ZKOPČILA JSME SI TO Z DRUHÝHO BLOGU: MILEYHQ-CZECH (JE MUJ) Tkže čágo:))

31.7. - At Disneyland

31. srpna 2011 v 20:28 | Ronnie♥
Zendaya byla před měsícem v Disneylandu,moc ji to slušelo jen se mi nelíbí ty kratasy:DD
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fanlala First Look: Zendaya

31. srpna 2011 v 19:55 | Ronnie♥ |  Personals - Videos
Je to video ze Zendayiných 8 let:)

Rozhovor s Kam Williams

31. srpna 2011 v 19:51 | Ronnie♥ |  Naše kecy
Narodil se v Oaklandu, Kalifornie, 1. září 1996, Zendaya vyrostlo kolem Kalifornie Shakespeare divadla v nedaleké Orinda, kde její matka pracovala jako domovník.Kromě školení v divadelní společnosti programu studenta konzervatoře, a poté hrát v mnoha divadelních představeních, ona pomohla její patroni máma místo a prodávat tomboly ve prospěch organizace.
Zatímco navštěvuje školu Oakland pro umění, Zendaya hrál jako mladý Ti Moune v "Once na ostrově" v Berkeley Playhouse, než si její roli útěku jako mužská postava v Joe "Caroline, nebo Change" v Palo Alto v TheatreWorks. Následně se vypilovala řemeslo na obou Kalifornie Shakespeare programu konzervatoře a American Conservatory Theater a dodal, takový klasiky pěvec Avon jako "Richard III", "Večer tříkrálový" a "Jak se vám líbí", její fáze kreditů.

9653

Zendaya, mimochodem, znamená "děkovat" v Shona, Bantu jazyk domácí v Zimbabwe. Kromě herectví, všestranný mladý talent slouží jako modelka pro, Mervyns Macy a Old Navy, a jako jeden z back-up tanečníci v Sears reklama s Selena Gomez.
Zendaya současné době žije v Los Angeles se svou rodinou a Midnight, její miláček velký knírač, a její záliby patří zpěv, tanec a oblečení navrhování. Zde se mluví o "Shake It Up!" její hit Disney Channel situační komedii, kde ona hraje proti Bella Thorne jako Raquel "Rocky" Modrá, polovina z komediální dvojice se snaží tančit cestu k superstardom.
Kam Williams: Ahoj Zendaya, díky za rozhovor.
Zendaya: Ne, děkuji, Kam. Je mi potěšením.
KW: Co vás v Shake It Up?
Z: No, řekl bych, že Shake It Up byl pro mě šance udělat dvě věci, které jsem opravdu rád: herectví a tanec.
KW: Řekni mi něco o show?
Z: Je to kamarád komedie kolem tance. Je to asi dva nejlepší kamarádi Rocky a CeCe, kteří žijí své sny jako pozadí tanečníci v show s názvem Shake It up Chicago. Musí se orientovat život mladé lidi chodit do školy a na taneční show.
KW: Jak byste popsal svou postavu, Rocky?
Z: Rocky je taková sladká holčička. Opravdu se stará o lidi a vždy chce pomoci svým přátelům. Je to velmi dobrý student, který opravdu tvrdě pracuje, a je oddaný přítel CeCe, kteří často mluví ji dělat věci, které by neměli. Rocky je trochu plachý a nejistý sám, a někdy se po více než by měla.
KW: Jaký vzkaz byste řekli, že show se snaží dodat?
Z: Shake It up rozhodně učí děti o důležitosti dosáhnout na své sny a nastavení vysoké cíle. Je to také učí velké ponaučení o přátelství a rodině.
KW: Co vás nejvíce baví: hraní, zpívání, tancování a modelingu?
Z: Wow! Nemohl jsem si vybrat mezi všechny ty věci! I looooove herectví a tanec na Shake It Up, a já jsem v současné době v nahrávacím studiu prací na mou hudbu. A jeden z mých snů je chodit po dráze během týdne módy!
KW: Když je vaše debutové album být propuštěn, a jaký druh hudby je na tom?
Z: No, nejsem si jistý, kdy bude moje album být propuštěn, ale moje hudba má mnoho různých zvuků. Já jsem hip-hop / R & B v srdci dívka, ale mám rád pop music a také, a dokonce jsem si spříznění s country hudby. Takže bych řekl, moje hudba může mít pro každého něco.
KW: Existuje nějaká otázka, nikdo se vás zeptá, že jste si někdo?
Z: Já jsem nikdy se zeptal, co bych dělat mimo umění. Moje odpověď by byla sportovní. Byl jsem vlastně měl být basketbalový hráč, se herečka. Moji rodiče mě hrát basketbal na konkurenční týmy, když jsem chodila do školky. I když mé srdce patří k umění, jsem divoška u srdce.
KW: Tasha Smith Otázka: Máte někdy strach?
Z: Ano! Mám strach z pavouků! A já jsem pořád trochu strach, pokaždé, když mám dělat něco nového, nebo se dostat ven před velkým davem. Poprvé jsem zpíval "lup It Out" žít, byl jsem opravdu strach.
KW: Columbus Short otázka: Jsi šťastný?
Z: Ano, jsem. To je můj sen, opravdu. Vyrůstal jsem sledoval "To je tak Raven" a "Lizzie McGuire", a řekl jsem si, že bych mohl udělat, že jednoho dne, a tak jsem tady. To je sen a já jsem prostě nadšená, že tu žijí z mých dětských snů.
KW: Teri Emerson Otázka: Když byl v poslední době jste měli velkou srandu?
Z: Zrovna včera jsem umíral směje se svou neteří, která bydlí se mnou v létě. Máme spolu tolik legrace!
KW : Jaký je váš guiltiest radost?
Z: Aha, to je Haagen Dasz zmrzlina, chuť kávy. Cítím se mnohem lépe, když jsem naštvaná, a ještě šťastnější, když jsem naprosto spokojený už.
KW: Knihomol Troy Johnson otázka: Jaká byla poslední kniha, kterou jste četl?
Z: Já jsem číst knihu, kterou jsem právě udělal knihu trailer ... Říká se tomu ". od desíti k Prokletý" Je to opravdu hrůzostrašné a dobré.
A poslední kniha, kterou jsem četl na škole byla "Farma zvířat", ale já jsem opravdu rád, že.
KW: hudba Maven Heather Covington otázka: Co posloucháte na svém iPodu?
Z: Já vždycky svou vlastní hudbu na můj iPod, a to zejména písně, které budu nahrávat. Kromě toho mám spoustu dalších od Chris Brown na Beyonce, Michael Jackson, Rascal Flatts a Adele.
KW: Jaké je vaše oblíbené jídlo vařit?
Z: Já jsem velmi dobrý na to, aby Horní Ramen. Také jsem rád, když moje máma dělá vegetariánské lasagne pro mě.
KW: Uduak Oduok otázka: Kdo je váš oblíbený šaty návrháře?
Z: Chanel celou cestu! Jen proto, že nejen to, že má nadčasové kousky, ale protože to je ztělesněním elegance a třídy.
KW: Dante Lee, autor knihy "Černá obchodního tajemství," ptá se: Jaká byla nejlepší obchodní rozhodnutí, které kdy udělal, a co bylo nejhorší? "
Z: Řekl bych, že to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem kdy udělal, bylo sledovat můj sen a dát to moje všechno. Naštěstí jsem ještě dělal opravdu špatné rozhodnutí, já jsem typ člověka, hrát na jistotu.
KW: Když se podíváte do zrcadla, co vidíte?
Z: Já jen že mě vidí, obyčejná holka. Vím, že můj život není typické, ale já jsem se snažil zůstat opravdu základ a věrný sám sobě. Moje rodina opravdu pomáhá mi s tím.
KW: Kdybyste mohl mít jedno přání okamžitě poskytnuta, co by to bylo za?
Z: To by se vrátit v čase a setkat se Michael Jackson a pracovat s ním.
KW: Ling Yen-Ju otázku: Jaká je vaše nejranější vzpomínka z dětství?
Z: Každý rok se její maminka 5. ročníku třídu na venkovní vzdělávací cesty, a od té doby jsem se narodila, jsem s ní.Jedna věc, kterou si pamatuji nejvíce, byl tak dlouho, staré rozvrzané most drží dva stromy Redwood. Aby bylo možné dostat se do táborového ohně, musel ji překročit. Pokaždé, když jsem šel přes mého bratra jsem se aby mě na ramenou. To mě vyděsilo sooooo hodně, dokonce i trochu teď, když o tom přemýšlím.
KW: Judyth Piazza Otázka: Jaké hlavní kvality si myslíte, že všichni úspěšní lidé sdílejí?
Z: Stanovení. Bez ohledu na to, co jste v oblasti, bude rozhodnutí určitě dostanete na vrchol.
KW: Jakou radu máte pro každého, kdo chce jít ve vašich stopách?
Z: A, obklopit se lidmi pozitivními, kteří vám pomohou dosáhnout svého cíle a pomoci vám. A a B, jděte do toho!
KW: Tavis Smiley Otázka: Jak chcete mít na paměti?
Z: Jako skvělý, pracovitý a péče o umělce, kteří mají rádi to, co dělá.
KW: Ještě jednou díky za čas, Zendaya a hodně štěstí s show.
MSN: Díky moc, Kam, bylo to skvělé být součástí této!

"SIU" Season 2 New Promos!

28. srpna 2011 v 19:46 | Ronnie♥ |  Shake It Up (Serie 2) Promo
Jééé já se na to těším,jsou nádherný,ale už nemáme DCH:( Hele já už jdu;) pp
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"SIU" Season 1 New Rocky Blue promos!

28. srpna 2011 v 19:35 | Ronnie♥ |  Shake It UpSerie 1) Promo
Ted toho momentálně moc nepřidávám, instaluju tátovi photoscape,pššššššššt!:D Jdu na ty new proma ze season 1,á HOTOVO! Možná z nich bude dess:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

21.8. - 2011 D23 Expo

28. srpna 2011 v 19:19 | Ronnie♥ |  Appearances 2011
Fotky z videa ale i akce.. Daye to moc slušelo:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

D23 Expo Pictures

28. srpna 2011 v 19:03 | Ronnie♥ |  Appearances 2011
Čus už jsme zase tu,je to z nějaké akce:)