Září 2011

Selena Gomez Free Lay#1

30. září 2011 v 19:04 | Ronnie♥ |  Layouts

Líbí se ti?? Jetli že ano tak si přečti pozorně pravidla:))
PRAVIDLA:
Nepřemazávej zdroj
Nic na něm neměn
Nepoužívej z něj nic co je moje
Neupravuj ho!!!
Za všechny porušená pravidla tě čeká nahlášení na blog.cz

A ted si lay mužeš stáhnout!

Personals Photos#2

30. září 2011 v 13:26 | Ronnie♥ |  Personals&With Fans
Ok,pokračujeme ve fotkách s fanouškama:)) Opět je tam ta holka:DD Zendaya už jí musí znát!:DD a ještě na fotce 19 a 22,tu ženskou znám fotila se třeba i s Miley,myslím že se fotí snad s každou celebritou;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personals Photos#1

30. září 2011 v 12:55 | Ronnie♥ |  Personals&With Fans
Rubriky a články Personals a with fans, jsou smazány kvůli nepřehlednosti;) koukám že taková ta blondatá holka je tam s tou Zee víckrát,ale i tak jsou to užasné fotky♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mě asi vypadnou oči O_O :OO

30. září 2011 v 12:35 | Ronnie♥ |  Naše kecy
Óóóóóóóó,co se s vámi stalo?:OO takovejhle náhrn návštěvníků tu nikdy nebyl:) a kord v tuhle dobu,koukám že doma vás je víc:DD tak děkuju♥♥ Nejvíc se mi líbí těch 15 a online 10:DD děkuju♥;) já momentálně stahuju fotky s fanoušky,dneska stáhnu půlku,zítra opět půlku;)

ikonka pro forever-selenagomez

30. září 2011 v 12:26 | Ronnie♥
Tak doufám že ti funguje,jestli že máš google chrome (prohlížeč) použij raději mozillu firefox (chrome nekopíruje HTML kody) zdroj si do menu dávat nemusíš,stačí mi když ji nebudeš vydávat za svou a nijak neupravovat;)


Dobré dopoledne:))

30. září 2011 v 12:09 | Ronnie♥ |  Naše kecy
Dobré dopoledne,tak jak pak se máte? Já dobře,ted asi udělám nějaké rubriky na objednávky:)) A jak jste se vyspali jsem se zapoměla zeptat? Já dobře,u snídaně jsem si na youtube z mýho telefonu pustila SIU (Rozjed to - Start It Up) Pak jsem si chvíli četla,udělala jsem obsah (znova) a také vyrobila plakát že chceme Zee na Slovensku nebo u nás;) asi ho dám na zendaya-maniafan,to nvm:) Ach to je už 12:07? Ježis do háje zpletla jsem klávesu a a zmizel mi ten křížek paneli a to...by se člověk podělal z toho už:DD už super jak to vrátím? No zkusím Esc:)) Hm tak nepomohlo no,super:DD nenutte mě používat operu:// Koukám že se i animka sekla,no do háje!:DD,hmm tak zatím;)

Bop & Tiger Beat Interview!

29. září 2011 v 21:53 | Ronnie♥ |  Interviews - Videos
Mám tu rozhovor s Zee a Tiger Beat:)) snad je překlad správný a srozumitelný:))

BOP&TB: Jaký byl tvůj neoblíbenější žert na show?
Zendaya: Řekla bych že celá věc byla vtipná,snažila jsem se soustředit na svou roli a přitom se nesmát.
BOP&TB: Už ses někdy stala obětí velkého žertu?
Zendaya: Jednou můj otec a já jsme se vraceli za školi a maminka nám volala že si usekla prst,pospíchali jsme domů a´zjistily že to byl jen žert.
BOP&TB: Jsi vtipálek i v reálném životě?
Zendaya: Ano to jsem, dělám malé žerty na přátele a podobné věci, ale nikdy jsem neudělala velký žert,bylo to docela děsivé,nechtěla jsem ten žertík zkazit.
BOP&TB: kdo je největší vtipálek v Na Parket?
Zendaya: Řkla bych že Bella,Bella je skutečně velký vtipálek. Já a Bella jsme se spojily abychom doma uklidily,a to opravdu jen někdy měla vodu v něm, tak jsme to tam modrý Gatorade a ona šla po nastavení rozprašování se do úst a předstírat, že se vám to líbí Byl Windex a strašila každého. Říkala všem, že je pro ni dobré hlas. Jen jsem jí řekla, co má dělat, a šla tam, a udělala. To bylo super protože všichni na vteřinu na to, "Oh můj bože, Bello ty ses zbláznila?"
Zendaya:
Kdyby jsi mohla mít zvíře jaké by to bylo?A proč?
Zendaya: Asi lev,nebo tygr možná i gepard, něco super rychlého a silného asi lev myslím že je to vegetarián jako já.
Co Kluci?
Zendaya: Hledám někoho kdo by mě uměl respektovat,někoho kdo by respektoval i sám sebe,někoho kdo by se na mě smál a kdo by mě uměl rozesmát,také by musel projít testem mého táty,musel by být schválen.
Kdo je tvůj oblíbený herec?
Zendaya: Asi Johny Depp, je tak cool a ví jak se transformovat do postav.
Jaké to je pracovat v televizi?
Zendaya: Je to užasné,mužu dělat co chci zpívat,hrát a i tancovat ze zákona. Navíc můžu být s celou partou lidí,které mám opravdu ráda,takže je všechno UPS.

ROZHOVOR KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM! OSOBNĚ JSEM PŘEKLÁDALA S POMOCÍ GOOGLE TRANSLATOR.


Jdu si udělat obsah

29. září 2011 v 14:57 | Ronnie♥ |  Naše kecy
Ted si jdu udělat obsah a pak půjdu vyzvednou ségru a bráchu ze školy,si koupím nové BRAVÍČKO,moc se těším!♥ Asi půjdu ted hned!♥♥ Venku je nádherně,jináč bude tu nový dess s Zee (Hallowenský) nastaví mi ho CeCe z daily-thorne.blog.cz ona je užasná,no a před chvílí jsem se mohla smíchy počurat - psali jsme si z Ánou z blogu graphics-and-dessignes. ´Šmejdila jsem ve starých složkách a našla jsem tu několik animací s Miley na muj bývalý blog a také nějaké dessigny s Chloe Bridges. To jsem si vzpoměla na ty staré časy když na cmh (cyrusmileyhope) byla Miley i Chloe,kdyby ten blog ještě existoval a tento by nebyl byl by o Miles,Chloe a Zee,hele tak papa já jdu;) zase zítra,zítra sem dám rozhovor s Tiger Beat (či jak se to píše)

Past Layout#6

29. září 2011 v 14:57 | Ronnie♥ |  Past Layouts
Spokojenost: 85%
Dova výroby: 58 minut
Od kdy: 26.9.
Do kdy: 29.9
Komentář k němu: Byl bohužel jen 3 dny,ale momentálně tu bude tmavých barev - hallowenský,který je mnohem hezčí, u tohoto se mi vůbec ale vůbec nepovedl ořez....,bohužel...
By: ME!

Past Layout#5

29. září 2011 v 14:48 | Ronnie♥ |  Past Layouts
Spokojenost: 92%
Dova výroby: cca 1 hodina
Od kdy: 5.9
Do kdy: 26.9.
Komentář k němu: Myslím si že se mi celkem povedl,není zas tak strašný jak vypadá,ale není nejhezčí
By: ME!