Březen 2012

New Zendaya Meet & Greet April 15th!

31. března 2012 v 23:21 | Ronnie&Vinnie |  News
Nyní vidíte, teď NEMÁTE: Sdružení žehličky Artists 'prezentuje své třetí ročník "Teď vy vidíte to a teď budeš dělat, není" umění výstava, oslavující příchod jara a představovat více než 60 umělců. U žehličky umění budově na křižovatce Milwaukee, Damen a Severní na 1579 N. Milwaukee Ave., Výstava začne Kick-off událost od 6 do 10 hod. 6. dubna a pak pokračuje přes 4. května. Vnitřní stěny budovy Flat Iron umění se promění v živé, barevné plátno zobrazující nepřetržitý tok lineární umění, otáčet kroucení chodby do vizuální umělecké cesty. Navržený příspěvek ve dveřích: 5 dolarů. Více informací na www.flatironartists.org.

SWING do jara: Od 30. března až 15. dubna, je Navy Pier má rodinu Pavilion transformován do pohádkové náměstí - město naplněné mnoha interaktivních postav, živá hudba, hry a další. Navy Pier vítá jaro s živou hudbou, interaktivní aktivity, fotografie ops WTTW děti - čtenáři jsou vedoucí na 15. dubna. Také na 15. dubna se setkat a pozdravit Zendaya od Disneyho "Shake It Up". Pier park otevře se všemi jízdami. Navštivte webové stránky pro více informací a slevových kupónů. Navy Pier, 600 E. Velká Ave. 312-595-7437 nebo www.navypier.com.

29.3.2012-Millions Of Milkshakes Event At The Dubai Mall

31. března 2012 v 12:35 | Ronnie&Vinnie |  Appearances 2012
Ted jsou na řadě tyhle fotky a video,když byla Daya a Bella ve čtvrtek v Dubai!Sice jen 5 fotek,ale holkám to moc slušelo :)
Nezapomentě se podívat i na na to video :)
Vinnie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"Weird It Up"-Stills

31. března 2012 v 11:36 | Ronnie&Vinnie |  Shake It Up (Serie 2) Stills
Falší nové stillsky :) Objevilo se jen 9 fotek,což se divím,protože vždycky je tam přes 100,ale možná se ještě objeví :) Mimo jiné,fotky jsou některé i srandovní :D
Vinnie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


"Whodunit Up"-Stills

30. března 2012 v 14:05 | Ronnie&Vinnie |  Shake It Up (Serie 2) Stills
Opět další stills k nové epizodě ! Tentokrát je to "Whodunit Up"! A taky se ted něobjevilo hodně fotek,ale asi se ještě objeví :)
Vinnie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


"Parent It Up"-HD Stills

30. března 2012 v 13:11 | Ronnie&Vinnie |  Shake It Up (Serie 2) Stills
Tak a jsem tady ! Jelikož je pátek a já nemusím dělat nějaké DU,nebo se učit,to až zítra :) Ted už jenom nové stillsky k dílu "Parent It Up".Možná jste si všimly,že sjem je už přidávala,ale ted se jich objevilo víc a navíc v HD.Věděla jsem,že se obejví víc fotke,protože 5 stills se mi zdálo teochu málo na to,že se obevují hofně fotek :)
Vinnie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

26.3.2012-In Dubaj with Bella

29. března 2012 v 14:57 | Ronnie&Vinnie |  Others - Videos
A tyhle dvě videa jsou z 26.března když byla Zee a Bella v Dubaji :) Na prvním videu nejsou moc vidět,ale na druhém už líp :)
P.S.Omlouvte mě z dneška,ale dneska mě tu neuvidíte :(
Vinnie

"Weird It Up" - Promo

29. března 2012 v 14:52 | Ronnie&Vinnie |  Shake It Up (Serie 2) Episodes
Nazdáár :) Jen tak narychlo přidám dvě novinky,protože tu dnska už nebudu :( Ta první je nová ukázka z nové epizody :) Díl se jmenuje "Weird It Up"! Premiéru u USA má tuhle neděli,tedy 1.dubna !
Vinnie

26.3.2012-Departing LAX Airport

28. března 2012 v 18:44 | Ronnie&Vinnie |  Candids 2012
V pondělí byly Daya a Bella viděny jak nakupují v LA.Paparazzi vyfotily 13 krásných fotek,kde to holkám moc sluší :) Zee měla moc krásné boty,tedy tenisky :D A nejen to,všechno co měla na sobě ten ouffit :) A Bella měla neobyklé oblečení,které jsen na ní ještě neviděla,ale taky jí to slušelo :) Jinak přidávám i video,určitě se podívejte :)
Vinnie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personals Photos#52

26. března 2012 v 17:27 | Ronnie&Vinnie |  Personals&With Fans
Dám tady pár nových osobek,které se objevily na instagramu :) Tři fotky jsou ohledně nového klipu,který vyšel nedávno,ten s Bellou apod.Jinak ty fotky jsou dokonalé,zvlášt ta fotka,kde je Roshon :)
Vinnie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Jojo, super den :P

24. března 2012 v 21:12 | Ronnie&Vinnie |  Naše kecy
Čauky. Tak jak bylo?? mě úúžaa!!
Bylo v plánu, že se budou upejkat buřtíky u Tomáše a jeho mámy (bráchuv kamarád). Jenže mi volala Ivča,jestli s ní nepujdu ven. Prbe že nemužu a pak že teda pujdu.
V 14:30 jsme měli sraz na MOJÍ zastávce, že s Bellunkou (Bella - Ivyn pes) půjdeme ven.
Jeli jsme tramvají a pak tam prostě šli no.. :DDD užili jsme si to a ta Bella je fakt pako :DDD a že je líná (Ivča říká že po ní xD- jablko nepadlo daleko od stromu xDDD)
Pak volá mamina kdy přijdu a že mužu vzít s sebou IVU!! ona to volala svojí mámeě - jo v poho, o půl hodkypozdějc sme to zabalili a šli jsme každá k sobě domů. Pak sraz před mým barákem a pak na návštěvu na buřtíky :P.
Užili jsme to a jelikož mám v phónu Victorious tak jsme je zkoukli, Ivča se tam řezala smíchy... :D nebyla sama nó :O :P
a přišly jsme asi před půl hodinou. Tak já jdu
xoxoxo: Ronnie