Srpen 2012

Past Layout #21

31. srpna 2012 v 18:09 | Ronnie & Vinnie |  Past Layouts

Spokojenost:
Ronnie: 10000000000 %
Vinnie: 100000000000000000 :D %
Dova výroby: dlouho,to mi věřte,dala si záležet! ;D
Od kdy: 31.8.2012
Do kdy: ????
Komentář k němu: Tak, Romi nám udělala konečně nový lay♥ No... je nádherný! ;D Romi použila nádherné barvy a pokud jste si všimli je dělaný i jiným stylem :)menu máme na druhý straně (vpravo). Bude to nezvyk, ale to boxy se mi strašně moc líběj! :D
Brácha právě dokoukal film "Muppatti" a vve vedlejší roli hrála Sel! :D
By: Romi

Racks of "Ho-Ho-Hot Tub It Up"

31. srpna 2012 v 17:34 | Ronnie & Vinnie |  Shake It Up - News
Na Instagramu Belly (mysklím) :D se objevila koláž čtyř fotek a má tam vánoční šaty, Zswaggers & Bellarinas si myslí že bude další vánoční díl a opravdu tomu tak je! Našla jsem, že se má jmenovat "Ho-Ho-Hot Tub It Up" :D snad se "Jingle It Up" k nám dostane tenhle rok. Kdyby něco - tenhle díl patříoficiálně k třetí sérii! :)) A za chvilku bude konec... :(

Personal Photos#153

31. srpna 2012 v 9:05 | Ronnie & Vinnie |  Personals&With Fans
Tak a to je zase zatím poslední novinka.Jsou to nové ale užasné osobky!Na té druhé je 1.září,což je zítra a to má naše Daya narozeniny!
Vinnie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Drawing from a Fan

31. srpna 2012 v 9:00 | Ronnie & Vinnie |  News
Objevila se jedna kresba od nějakého fanouške,který nakreslil/a Dayu a Bellu!Je to přímo kresba z "Fashion Is My Kryptonite"!:) Líbí se mi tomyslím jako to,že bych je hned poznala!:)
Vinnie
imagebam.com

Zendaya Coleman Avatars#14

30. srpna 2012 v 22:27 | Ronnie & Vinnie |  Avatars
Tak naposled tady avatary. s Verčou (Vinnie) jsme založili iconcenter a už je hotový, pokud se chcete podívat tak zde. Jinak moje avatary jsou tam jeden velkej blevajs :D a tohle tam musím dát (jak milé) :D. tyhle avatary se mi nelíbej, možná ten první, doufám že už je neuvidim :D xoxo

Bella Thorne quotes Zendaya in an interview with Glamour

30. srpna 2012 v 18:53 | Ronnie & Vinnie |  Interviews
Belly Thorne se v jednom rozhovoru ptali jaký má vztach s herci z "Na Parket" kde hraje s Dayou.
Bella řekla, že nic moc, že nejvíc se kamarádí s lidma ze "svého revýru" a její nej kámoška je Daya, tady jsem vám přeložila tu citaci:

Glamour: ,,Kamarádíš se víc s herci z "Na Parket" nebo z lidmi tvého věku?''
Bella: ,,Kromě přátelství se Zendayou senijak s nimi moc nekamarádím. Nemám s nimi skoro nic společného! Raději bych vyrazila s dětmi, které znám, ze školy a dělala různé věci. Děláme řadu outdoorových aktivit a také některé charitativní práce, do kterých jsem zapojena. Je dobré vědět, že jsou si vědomi světa kolem sebe a chtějí, aby se stal rozdíl v jejich komunitě. Sdílíme stejné cíle."

Nic moc, snad jste něco z toho vyrozuměli, navíc to nebylo v angličtině, ale portugalštině! :D
Je aspon vidět, že jsou rozdílný, protože Daya se kamarádí se všema ze SIU, po Belle je její nejlepší kamarád Roshon Fegan (její seriálový brácha - Ty Blue)

Personal Photos#152

30. srpna 2012 v 8:22 | Ronnie & Vinnie |  Personals&With Fans
Dobré ránko!:)) Zatím se objevily jen tři osobky,které jsou užasné!:) Ta první je krásná!♥ Ale mě nadchal ta druhá,prž je luxusní!<3 :) Moc se mi líbí,tenhle styl přímo miluju,nosím ho i já!Prostě volné kalhoty a taky triko!;) Jinak včera měl narozeniny Michael Jackson,král popu!A Daya ho má nejradši,je to její oblíbená celebrtita!
Vinnie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


26.8.-ZENDAYA LOOKING Great in Gypsy '05 in Los Angeles

29. srpna 2012 v 21:42 | Ronnie & Vinnie |  Candids 2012
Zendaya pózovala u sebe doma v Los Angeles. Měla na sobě moc hezký, letní šaty s hnědým páskem a černými sandály bez podpatku. Líbí se mi jak se usmívá:)♥


Konec projektu!

29. srpna 2012 v 19:58 | Ronnie & Vinnie |  Naše kecy
No, takže projekt "16th Buirthday Zendaya" dnes oficiálně končí! Annie ho ukončila už včera a přišlo nám přes neuvěřitelných 40 výtvorů! Je to neuvěřitelný a mockrát vám děkujeme! Ale kdyby nám s projektem nepomohli Anett & Annie nikdo by toho tolik nepřišlo! :)♥ Zendaya budenadšená a tak by nás potěšilo, až Annie na youtube nahraje video kdybyste v sobotu Zendayu, její přátele a jejího tátu na Twitteru spamovali :D. Sice to není dobrý, ale tohle jsou její NAROZENINY! Měly byste především spamovat lidi, které dám dolů. No a v sobotu tu budou celý den nějaké soutěže, možná za ceny. To je vše (:. Děkujeme za účast, pokud se blog dožije jejích 17. narozenin, bude tu to samé!Které lidi kontaktovat, aby Daya o videu, projektu věděla?
@ROSHON (Roshon Fegan - její nejlepší kamarád z kluků v SIU, je to její seriálový bratr)
@AdamIrigoyen (Adam Irigoyen, její kamrád a kolega ze SIU, jeho role je Deuce Martinez a je to kamarád Rocky & CeCe)
@4CatisSunshine (Caroline Sunshine, kamarádka a kolegyně Dayi ze SIU, její role je Tinka Hessenfer)
@DavisCleveland (Davis Cleveland, kamarád Dayi a kolega ze SIU, jeho role je Flynn Jones)
@Zendayas_Dad (táta Dayi)


Zendaya Supports the Boys and Girls Club

29. srpna 2012 v 19:21 | Ronnie & Vinnie |  Interviews - Videos
Zendaya dala na svou oficiální webovku Zendaya.com video z toho dne, kdy rozdávali věci do školy. Této akce se zúčastnila Zendaya, Olivia Holt, Jake Short, Raini Rodriguezem, Billy Unger, Tyrel Jackson Williams.
Je tam s nima i nějaký rozhovor. Zendaya je hezky oblečená. Fotky najdete v "Gallery" > Apperancess > 2012