Únor 2013

Premiere clip "Contagious Love" will be tomorrow!

28. února 2013 v 19:31 | Ronnie & Vinnie |  News

A tady jako poslední. Jak jsem se tento týden už zmínila,tak už zítra,tedy 1.března bude mít singl "Contagious Love" premiéru videoklipu!:) Už se objevily nějaké ty fotky ze zákulisí a nebo je zveřejnily holky na Twitter či Instagram. Takže zítra večer by měla být premiéra. Klip bude na VEVO tedy na YouTube.com. Už se hrozně moc těším a hned jak budu doma,to přidám,jestli se to objeví:)
Vinnie

26.2.2013 - Good Morning America with the "Dancing With The Stars" - Video

28. února 2013 v 19:17 | Ronnie & Vinnie |  Others - Videos
Včera jsem přidávala pár fotek ze společenské akce Good Mornig America kde bylo menší zahájení soutěže "Dancing With The Stars" což je u nás něco jako "Starsdance" ale tohle jsem už včera všechno psala. A právě se objevil takový rozhovor kde Zen krásně mluví o tom,že je velmi nadšená,že bude soutěžit a moc se těší na tanec,s kterým vystupí a také a partnerem kterým bude tancovat. Samozdřejmě řekla,že má hodně práce ohledně hudby:) <3 Je tam strašně moc zlatá,slušelo jí to :) <3
Vinnie


Zendaya and Bella Thorne Hearts and Dance Moves

28. února 2013 v 19:10 | Ronnie & Vinnie |  Others - Videos
Když byly holky před pár dny ve studiu,tedy v Radiu Disney tak tak se objevilo i video. Bavily se o tom,jakou choreografii tance budou mít právě v tom novém klipu,který výjde už zítra k singlu Contagisou Love. Zen je tam strašně zlatá <3 Měla dokonalý outfit:)
Vinnie

Behind the Scenes - Videoclip "Contagious Love" #2

28. února 2013 v 19:00 | Ronnie & Vinnie |  Others Photos
Ze zákulisí natáčení klipu k singlu "Contagisou Love" se objevila už druhá fotka a v celkem dobré kvalitě:) Je užasná:) Tím více se těším na klip.
EDIT: 19:10 - Objevila se ještě jedna užasná fotka:)
Vinnie
image host
image host

Personal Photos#314

28. února 2013 v 18:54 | Ronnie & Vinnie |  Personals&With Fans
Ahoj, omlouvám se,ale dneska jsem tu torchu později než obvykle,ale není moc novinek jako včera,tak bych to měla v pohodě stihnout:) Právě se natáčel klip k singlu Contagious Love kde souvisí většina fotek z natáčení:) Už zítra premiéra klipu!:) A pak se týká poslední fotka právě soutěže Dancing With Stars!:)
Vinnie
image host image host image host image host image host

26.2.2013 - Good Morning America with the "Dancing With The Stars"

27. února 2013 v 16:16 | Ronnie & Vinnie |  Apperances 2013
Jak jsem psala v minulém článku tak 11.března se bude v Americe na ABC a BTV kanále vysílat Dancing With The Stars kde bude v této soutěži právě i naše Zendaya!:) Právě,že včera byla akce Good Morning America,což je taková uvítací :) Zatím se objevilo jen pár fotek,ale věřím,že se objeví i víc. Páni,jsem tak moc ráda,že se zapojí i Zen,protože tam bude nejmladší a můžeme vidět,že je opravdu skvělá tanečnice!:) Je to obrovský úspěch a moc se těším na více fotek a videí:) <3 Zen to moc slušelo:)
Vinnie
image host image host image host image host image host image host image host


Zendaya will host the contest Dancing With The Stars

27. února 2013 v 16:02 | Ronnie & Vinnie |  News
Objevila se velmi skvělá novinka!:) Ještě než přidám fotky z akcí,tak ted jednu informaci. Zen byla vybrána do taneční soutěže "Dancing With Stars". Pokud přesně nevíte o co jde,tak je to něco jako u nás "StarsDance" ale DWTS bude lepší v tom,že to zaujme i nás a bude mnohem větší sledovanost. A jen to,že tam Zen bude je velký úspěch. První díl bude už 18.března na stanici ABC a BTV vysíláná v Kanadě,tedy v Americe. Dokonce jí k tomu pogratuloval i její kolea ze Shake It Up: Roshon Fegan,který hraje bratra Rocky. Páni,i já se musím přidat ke gratulaci,protože je to velký úspěch a jako tanečnice je nejlepší!:) <3 Moc se těším na fotky a také videa:)) Jinak níže je seznam kdo bude soutěžit:)
Vinnie

Zendaya Coleman
Wyonna Judd
D.L. Hughley
Jacoby Jones
Lisa Vanderpump
Andy Dick
Victor Ortiz
Aly Raisman
Ingo Rademacher
Kellie Pickler
Dorothy Hamill

25.2.2013 - Taking a walk with Trevor Jackson,LA

27. února 2013 v 15:47 | Ronnie & Vinnie |  Candids 2013
Ojevilo se pár paparazzi fotek z 25.2. když byla Zen společně s Trevorem Jacksonem na procházce v LA. Jsou to pouze kamarádi,sice už mají 16 let,ale opravdu jsou pouze kamarádi, píšu to proto,že se tady z vás někdo ptal:) Ale hodily by se k sobě:D :) Stejně jako Zen a Roshon,který hraje v Shake It Up jejího bratra:) Zen se usmívala a byla dokonalá:)<3
Vinnie
image host image host image host image host image host


Behind the Scenes - Videoclip "Contagious Love"

27. února 2013 v 15:35 | Ronnie & Vinnie |  Others Photos
Ze zákulisí natáčení videoklipu k songu "Contagious Love" se objevila jedna fotka. Je opravdu užasná!:) <3 Moc se mi líbí a opravdu se nemůžu dočkat na ten klip,který má premiéru už v pátek,1.března:)
Vinnie
image host

Promo photo for Dancing With The Stars

27. února 2013 v 15:32 | Ronnie & Vinnie |  Others Photos
Objevila se propagační fotka k Dancing With The Stars,kde Zen bude vystupovat už za pár dní,tedy už 18.března :) (pak Vám to napíši podobně). Je to velký uspěch a moc se těším:)
Vinnie
image host