Květen 2013

Personal Photos#395

31. května 2013 v 20:48 | Ronnie & Vinnie |  Personals&With Fans
Dneska jsou jedinou novinkou pouze tyhle osobní fotky. Ta první je z poroty, když Zen zkoušela mladé talenty:) A ty dvě jsou z manikůry, kde byla Zen nedávno:) Ty nehty má pokaždé krásné:) <3
Vinnie
image host image host image host


Information about the new single and album!

30. května 2013 v 17:48 | Ronnie & Vinnie |  První album
Jak už jsem psala, tak Zendaya sama řekla nedávno v jendon rozhovoru ještě když byla v New Yourku, že nový singl "Replay" by měl vyjít už o prázdninách, tedy v červenci! A jelikož už podepsala asi před rokem smlouvu s Hollywood Records, tak může mít i album, nejen singl!:) Album by mělo vyjít už na podzim tohoto roku! Dokonce už byl zveřejněn i název alba, tedy "Don't Forget To Smile",což je motto Zen a je to velmi milé a ten název se povedl:) Album by mělo obsahovat 12-14 singlů, což je pěkné. A aby toho nebylo málo, tak už i nějaké názvy singlů byly zveřejněny.:)

Replay
My All
Find The Time
Lead U 2 Me feat. Trevor Jackson
How You Do You
Bombs Away feat. Big Sean
Who Owns The DJ
___________
NEKOPÍROVAT!!
Vinnie

12.5.2013 - Zendaya having fun on her Day of Room

30. května 2013 v 17:40 | Ronnie & Vinnie |  Candids 2013
Ještě se objevilo celkem dost paparazzi fotek z 12. května, když si Zendaya se svou malou neteří a svými kamarádky zašla na pedikůru.:) Na fotkách můžete i vidět kamarádku Deju Carter. Podle fotek to vypadá, že si to musela užít. Slušelo jí to:)
Vinnie
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host


Personal Photos#394

30. května 2013 v 17:28 | Ronnie & Vinnie |  Personals&With Fans
Zendaya se svými kamarády, kteří se také velmi často věnují tanci, tak nacvičily novou choreografii pro singl "Replay", který výjde v červenci. Sice je na to ještě čas, ale nikdo kromě nich ještě neví, co přesně to bude. To se týká té první fotky:)
Vinnie
image host image host image host


Bravo - 11/2013 - Scans

30. května 2013 v 17:25 | Ronnie & Vinnie |  Scans
Ahoj. Začnu se scanami časopisu Bravo, kde momentálně pšíí o Zen a jejím stylu - jak jinak. Je to polsky, takže na přečtení toho asi nic není.
Vinnie
image host image host-


Interview for MTV, NYC, 23.5.2013

29. května 2013 v 15:57 | Ronnie & Vinnie |  Interviews - Videos
Ještě když Zendaya byla 23. května v New Yourku, tak stihla mnoho rozhovorů. Rozhovory pro pořad MTV už se objevil, tak ho tady dám:) V tom prvním mluví jak jinak než o DWTS a ve druhíém - v tom kratším - mluví o zpěvačce Demi Lovato a o tom, že její nové album je skvělé a že Demi je originální<3 Mluvila o ní krásně:)
Vinnie


Personal Photos#393

29. května 2013 v 15:51 | Ronnie & Vinnie |  Personals&With Fans
Co se týče novinek, tak dneska už je to lepší:) Novinky budou i na dále, ale Zen se zase vrátila do školy, které se bude věnovat, jako my všichno ostatní. Právě díky DWTS to musela pozastavit. Právě na té třetí fotce jsou její kamarádi ze školy, když jí vítají zpátky!:) Je to milé<3 Jinak když v DWTS nemohla mít dlouhé nehty, tak má nové:) Já bych si je nedala, ale prostě u Zen jsem na ně zvyklá a sluší jí!:)
Vinnie
image host image host image host image host


Žádné novinky:(

28. května 2013 v 16:45 | Ronnie & Vinnie |  Blog

Ahoj.:) Ještě si musím zvyknout, že je začátek týdne a já nepřidávám nějaké videa z DWTS, protože to tak bylo 10 týdnů a já jsem si zvykla:D Ale pořd už skončil, takže tak...Jen jsem vám chtěla napsat, že sice nejsou novinky, ale jestli se můžu zeptat, tak jak se máte?:) Já se nemám zrovna nejlíp, protože to počasí je opravdu hrozné.:( Škoda, že když dneska mám čas, tak nic moc. Jinak je konec května a za chvíly už prázdniny! Těším se na ně už snad od září!:D :) A za chvíly vysvědčení atd. Snad to dopadne dobře:) Jinak je tady taky někdo v devítce, že se celý červen nebudou učit nebo tak? A jste spokojeni se středními školami, kde budete chodit?:) Tak se mějte.
Vinnie

Personal Photos#392

27. května 2013 v 17:40 | Ronnie & Vinnie |  Personals&With Fans
Dneska jsou novinkou pouze lsobní fotky. Ta první z Instagramu je krásná!:)
Vinnie

image host image host


New single from new album already in July!

26. května 2013 v 12:06 | Ronnie & Vinnie |  News
Jak už jsem psala, tak Zen v New Yourku stihla navštívit několik studií a několik rozhovorů. A v jednom nám řekla, že její nový singl z prvního alba by měl vyjít už v červenci! Páni. A je to dokonce i podvrzené, protože to psala a dala na své oficiáální stránky a sama to řela:) Jestli sledujete novinky o Zen už delší dobu, tak víte, že před rokem podepsala smllouvu s Hollywood Recors, to jí bylo 15 a už v 16 vydá sví první album!:) Je to uplně užasné!:) <3 Moc se těším!:) <3
Vinnie