Červen 2013

Personal Photos#423

30. června 2013 v 12:19 | Ronnie & Vinnie |  Personals&With Fans
Dneska jen jedna novinka a sice osobní fotky. Ta druhá je z toho konkurzu, jen by mě zajímalo, kdy se třeba objeví i oficiální fotky:)
Vinnie
image host image host


Ahoooooj! :D

29. června 2013 v 23:06 | Ronnie & Vinnie |  Naše kecy
Ahoj, tady Ronnie ;D co vyzo? :) u mě nějaký trojky ale hodně jsem toho zlepšila :D co budete dělat o prázdninách? Já zítra jedu k babičce na Moravu, bydlí kousek od Brna a možná se setkam s kamarádem z blogu, lol :D těší m se. Sice budu pořád moc daleko od Vinnie, ale budu blíž :D kdežto od toho kamaráda budu asi 30km :):D pak pojedu k další babičce, tentokrát na chalupu asi 20km od Písku (jihozápad). A teď blog :D nechodím ani na ten o Ari, prtz mě blog teď moc nebaví. Založila jsem si wattpad, protože moc ráda pisu, a ráda to sdílím s ostatnima :) takže můj wattpad: wattpad.com/jadegrande taky jednu překládám, prtz jsem se o moc zlepšila v angličtině. A taky jsem teď hodně sledovala jeden seriál a poslala jsem ho Vinnie a obě jsme závislý :D jmenuje se ''The Secret Circle'' a je to prostě o magii a na tu jsem ujetá :D takže tak. Vysilaj ho v 8.40 na Nově, každou sobotu. Už bude patnáctý díl a když jeden vynechate jste v haji :D tak si to když tak pusťte. Miluju Adama :(:D a taky jsem si založila tumblr :D
No tak nic, Promiňte za chyby, píšu z tabletu, táta si hraje s mým počítačem, instaluje tam nějaký nový ovladače. Tak ahoj, uzijte si prazky.
Ronnie

Personal Photos#422

29. června 2013 v 12:37 | Ronnie & Vinnie |  Personals&With Fans
Zendaya byla včera na tom konkurzu mladých talentů a zatím se objevil všechny tyto fotky. Třeba se objeví i oficiální fotky. Nicméně se mi fotky líbí a slušelo jí to :)
Vinnie
image host image host image host image host image host image host


Bella Thorne about Zendaya

29. června 2013 v 12:23 | Ronnie & Vinnie |  News
Mnozí z vás ví, že už 16. července výjde nový singl i s klipem k singlu "Replay" Dayi. A dokonce i Bella Thorne, kamarádka a bývalá kolegyně v seriálu Shake It Up napsala na Twitter tweet právě o singlu:) Páni, těším se víc a víc!

"Budu upřímná...před chvíli jsem slyšela Zendayin singl REPLAY a je tak DOBRÝ. Nemůžu se dočkat, až výjde."
Vinnie


Season 3: Shake It Up - New promo

29. června 2013 v 11:27 | Ronnie & Vinnie |  Shake It Up (Season 3) Promo
Nevím jestli se budou objevovat ještě nějaké ty promo fotky pro SIU třeté sérii, ale mám tady jednu, ale bohužel je tam tág z jedné stránky Belly. Snad se objeví i bez toho a ve větší velikosti :)
Vinnie
image host

Vysvědčení, létp, konec moji 9.B...PRÁZDNINY!

28. června 2013 v 19:05 | Ronnie & Vinnie |  Naše kecy
Takže...Chtěla jsem se vám nějak rozepsat, vlastně byla jen jedna novinka, takže mám i více času:) Dneska je 28. června a významný den! Konečně to vysvědčení, léto a ty prázdniny! :) <3 Na ty jsem se těšila už od září a trochu vám napíšu proč. Od šesté třídy až do deváté jsem neměla moc dobrý kolektiv a měla jsem kamarádky a kamarády z jincýh tříd a ze škol, a prostě u nás ve třídě - to ani nejsou lidi:D :( .. Nicméně jsem tam zažila i šikanu a jsem ráda, že to mám za sebou:) Ale moje kamarádky se divili, jak mi to můžou dělat, že jsem v pohodě apod. ale jak jsem psala, oni nejsou normální:D .. Ale v druhém pololetí deváté třídě jsem zažila i hodně smutných záležitostí a ke konci roku to tak bylo...Už jsem tady psala o tom klukovi, ale nechci to tady nějak psát. Už to přebolelo:) Ale stejně bylo nejhorší, když jsem ho potkávala každý den, tak se jentak zapomenout nedalo:( .. ale je to v pohodě a já doufám, že to tak i bude:) Nicméně byly i zábavné žážitky, na které jen tak nezapomenu:) A jelikož jsem v devítce, tak bylo i loučení. Ano, rozbrečela se jedna spolužačka a pak i druhá, já ani moc ne:D :) Ale bylo i obětí atd. však to zánáte. Co se týče prázdnin, tak se na mě moc těším! :) <3 Pojedeme začátkem srpna do Los Angeles, kde se moc těším a už jsem tam byla v roce 2010. A co vy? Pojedete někam? A co vysvědčení? U nás to nebylo vůbec důležité, spíše to první, ale jako jsem spokojená:D :) Takže užívejte si všichni prázdniny jen jak to půjde a snad bude krásné slunečné počasí a né déšt:( :)
Vinnie

Personal Photos#421

28. června 2013 v 18:24 | Ronnie & Vinnie |  Personals&With Fans
Ahoj. Rozepíšu se vám v dalším článku, ale pro dnešek jen jedna novinka - osobní fotka. Miluju tyto fotky, když je Daya přidává na Instagram:) Ona je prostě Swag <3
Vinnie
image host

Promo Photo for the single "Replay"

27. června 2013 v 22:06 | Ronnie & Vinnie |  Songs
Jak už jsem psala, tak Daya vydá už 16. července svůj nový singl "Replay" přímo z jejího nového alba, na které se můžeme těšit už na podzim! K tomu singlu bude i videoklip, tak se těším dvojnásobně! :D :) Objevila se už dokonce tato promo fotka, a Daya si to dala jako profilovou fotku pro Twitteru či Instagramu:) Je povedená <3
Vinnie
imagebam.com

Personal Photos#420

27. června 2013 v 21:57 | Ronnie & Vinnie |  Personals&With Fans
Ahoj.:) Byla bych tady dříve, ale jsem v devítce a měly jsme rozlučku se třídou, tak jsem se musela nachystat hned jak jsem přišla ze školy a dá se říct, že to skončilo ještě před chvílí:D Nicméně zítra už je vysvědčení a jaký z toho máte pocit? Já asi ten, že to velmi rychle uteklo...Co vám?:)
Nějaké osobní fotky o singlu "Replay" o kterém napíšu za chvíly a pak nové fotky s kamarády:)
Vinnie
image host image host image host image host image host image host image host


Jones Magazine (July 2013)

26. června 2013 v 19:01 | Ronnie & Vinnie |  Scans
Je to už celkem dlouho, co Daya nafotila photoshoot pro Michaela Jordna Smitha, tedy bylo to přesně v polovině prosince minulého roku. A shoot už se objevil, ale né bohužel moc kvalitní, ale ten už jsem přidávala, kdo by chtěl může se podívat TADY. Jinak tady jsou fotky z Jones Magazine, tedy z časopisu pro ten americký časopis července 2013. Vybraly krásné fotky a nejvíce se mi líbí ta první fotka! :)
Vinnie
image host image host image host