Září 2013

Vracím se?

20. září 2013 v 11:40 | Ronnie |  Naše kecy
Ahojda:)) tady Ronnie.. nó.. abych tak řekla.. nelíbí se mi jak jde - s prominutím- tento blog do prdele, a nejsem připravená na to, ho ještě opustit. Už jsem to udělala (2x), já vím, ale Dayu miluju nadevše a byla jsem přeci jen první blog o Daye, tak je mi líto skončit jen tak po dvou letech:DD

POKUD SE VRÁTÍM, CO VÁS ČEKÁ A NEMINE:
• Kontrola affs
• Nábor spoluadminky (1-2)
• Rekonstrukce blogu (možná založím galerii)
• nový design (možná)
• a nevím co ještě :DD)

no.. thats all. XO
Ronnie

KONEC ???

6. září 2013 v 19:53 | Ronnie & Vinnie |  Naše kecy

Ronnie:
Takže.. jak asi víte, bohužel už zase začíná škola.. no a nemáme prostě čas.
Já jdu do devítky, budu dělat obhajoby a příjmačky.. blog mě už vážně dlouho děsně nebaví, beru to tak akorát jako povinnost no a to né.. když už zapnu někdy počítač, tak jdu hlavně na fb, ask a koukám teřba na PLL, Twisted a ted budu sledovat Ravenswood :)
ne, blog mě nebaví. Dayu mám pořád ráda, pořád o ní sleduju novinky, ale blog mě nebaví. Mám ted mnohem jiný problémy, takže to je vše...
dám si asi pauzu.
Ted přejdeme k tý části: díky blogu jsem poznala...
většinu svých přátel z blogu, se kterýma jsem pořád v kontaktu:DD
začneme Vinnie/Verčou: poznala jsem jí díky blogu zendayka-coleman, nebo tak nějak:DD končila a já chtěla taky, neměla jsem čas. Domluvuili jsme se, že teda bude tady:D no a jak vidíte, je tu do dnes:)) Verča je užasná holka, která mi mnohokrát pomohla, zasmála jsem se s ní, svěřila jí spousty věcí a neopustily "stěny" twitteru. S Verčou jsem si i párkrát volala, bylo to super!:) Doufám, že se s ní někdy sejdu:) sice jsme ted měli pár tahanicí kvuli LA a -A, ale překonali jsme to:)
Anet: poznala jsem jí díky bt-o a zc-a:) chvíli jsme si psali komenty a pak jsme si vyměnili své fb a bavíme se už.. přes rok a půl a v listopadu to budou dva roky:) díky ní máme spolu blog o Ari a udělala jsem z ní Arianatorku:D ona ze mě velkýho fandu PLL:)) ty naše chaty - Sinjin, iSwagzy, oříšQy, domečeQ - Sinjovi vstup zakázán:DD, a miliony dalších věcí!:)) mám jí moc ráda a doufám, že jí neztratím:) doufám, že se s ní setkám:D
Petruš: Petruška!!♥ znám jí sice díky a-g, ale nevadí:D Je to užasná holka a jsem ráda že jsem jí poznala!♥ V červnu to budou dva roky co se známe:33 vymysleli jsme Poulenu, iSwagzy, oříšQy, Sinjin:D, karaoke, první skype hovor s Tomem "máme rádi Klause?" NE!" "máme rádi Stefana? JO!!" možná se i brzy setkáme:33 jsem ráda že jí mám, stejně jako u holek nahoře:D taky jsem jí a Anet svěřila pár tajemství a vědí je jen ony:)
Tom: áno, tomášeQ!:D znám ho nejdýl ze všech tady na blogu.:) super kámoš, je s ním sranda, ale v poslední době má náladu dost na prd a jen jí zkazí, ale neva:D vymysleli jsme Poulenu, skype hovor s Petruškou, oříšQy, a miliony dalších věcí :D .. v červenci jsme se dokonce setkali a bylo to fajne:'33 tamanská rodina, bratříčeQ, seksi ajfouun foteška, Petruška v golfovým vozíku, "my by jsme chtěli cocacolu s nějakým krásným jménem." "filip nebo tvoje láska?" "bereme tvojí lásku!":'DDDDDDDDD
pak ještě mám ráda Annie z naparketweb, ale moc jí neznám:(
Budu navždy pyšná Zswaggerka:)
Když jsem sem ještě chodila na tento blog, každá návštěva, koment, to bylo užasný! Pak když přišla Vinnie, bylo to tu lepší a lepší!:) pak nás spousty lidí považovalo za vzor á.. to se mi ještě nestalo:DD miluju všechny návštěvníky i affska.
Víte... třeba tohle není uplný konec, až udělám příjmačky, vrátím se sem, na chvíli:D Moc děkuju za užasný dva a pul roku s váma a Dayou:) jsem Zswaggerkou už od premiéry SIU v ČR, a pořád jí moc zbožnuju!:') děkuju moc.
Ahoj, někdy.

KONTAKTY NA MĚ:
PS: Ještě bych chtěla - s prominutím, že to píšu sprostě - poslat do prdele každýho, kdo se vydává za -A (to je takovej debil/ka) co mě, Anet a petruš píše na ask. Ted teda už moc né, ale ví o nás ... téměř všechno. Mám dva tipy lidí, co se za -A vydává, ale nechám si je pro sebe. Pokud ještě někdo tohle bude psát, teprve něco uvidí! takže to je vše.:))
xoxoxo

Vinnie:

Omlouvám se, ale tohle zkrátím. Opravdu nikdy, nikdy, nikdy a mohla bych pokračovat, že nikdy by mě nenapadlo, že v blízké době budeme muset s Marky(Ronnie) skončit. Bohužel je to tak. Ani, ani nevím proč vlastně, ale ták Ronnie vám něco napsala a já to nebudu mít tak dlouhé, ale jak psala o lidech, tak já vlastně nemusím. Oni moc dobře ví, že je mám a dokonce vás všechny moc ráda! :) Já vlastně nemmusím psát o všech z vás, ale napíšu jména. Ták Ronnie se zmínila, ale né o všech, tak musím přisat Annie-Anny, Terce, Dominika, Zuzi, SelenQu, Míšu, blair., dejchi, Monča, v podstatě všechny affiliates a vás návštěvníky také!' Miluju každou návštěvu, každý komentář, každý e-mail, a také to, že se vám tu líbí, že se tady rády vracíte a mnohem více! Toho si cením a neskutečně moc! Tohle každého blogera či blogerku hrozně moc a moc potěší! Jinak ony moc dobře ví, s kým si píšu a ví, že je mám moc ráda, jsou napsané v tom seznmu lidí, kterých i vážím:)

Jinak jeden z důvodů proč končím, je škola. Ano všichni chodíme do školy, ale já jsem prvním rokem na střední a to se nedá. Dojíždím vlakem a vždycky jsem strašně unavená. A to nejdůležitější a nejhorší, že tento první týden jsme nemělí žádné ukoly, žádné učivo a už nemám čas. Co bude až budou písemky, zkoušení, testy, ukoly a různě? Nevím. Navíc vlak má někdy i zpoždění a mám zájmy, především sport, který miluju. Chchi aby jste věděli, že miluju strašně moc miluju Zendayu to se nezmění!

FACEBOOK( to je kdo by chtěl, napiště do komentářů, mám ho nový)

Takže mockrát děkuji za všechno!!!
SIU 3 - Promoshoot

6. září 2013 v 17:25 | Ronnie & Vinnie |  Shake It Up (Season 3) Promo
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

NFL Junior Campaign - 2013

6. září 2013 v 17:23 | Ronnie & Vinnie |  Photoshoots 2013
Behind The Scenes
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot

imagebam.com

Zapped - Promo

6. září 2013 v 17:16 | Ronnie & Vinnie |  Zapped
imagebam.com

America's Next Top Model Cycle 20

6. září 2013 v 17:14 | Ronnie & Vinnie |  Photoshoots 2013
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Replay (Acoustic) Performance

6. září 2013 v 17:06 | Ronnie & Vinnie |  Others - Videos

Vevo Lift

6. září 2013 v 17:01 | Ronnie & Vinnie |  Interviews - Videos


Zendaya - Rozvrh Hodin

5. září 2013 v 19:23 | Ronnie & Vinnie |  Others Graphics
Ahoj, já vím, že to je fakt "brzo" ale dneska jsem se konečně dokopala udělat rozvrh hodin s Dayou:D) novinky přidám zítra, nemám čas ;) navíc mě bolí břicho:// takže si dám prášek a pujdu si lehnout;)
OPOVAŽTE SE TEN ROZVRH KOPÍROVAT NA SVUJ BLOG BEZE ZDROJE!! ŽÁDNÝ "JÁ ZAPOMĚLA" NEBERU!!
Ronnie

Happy 17th Birthday Zendaya Coleman!

1. září 2013 v 9:00 | Ronnie & Vinnie |  Projects
Ano. Dneska je konečně ten den! Dneska má Zendaya 17. let! Je sice 1. září, ale i tak má naorzeniny! <3 Páni, není to vůbec dávno, co jsem tady přidávala video na její 16. narozeniny. Ale ten rok uběhl tak rychle. Nicméně video je na poslední chvíli, přáníčka jste posílali na na jiný blog a pak se to celé nějak rozpadlo, takže i tak děkuji za ty přáníčka, které jste poslaly, jste opravdu užasní a prostě moc vám děkuji! :) <3 A taky chci moc poděkovat dejchi, který to video udělal a byl tak laskavý, takže velké díky! :) Vybrala jsem tři písničky, Selenu, Demi a Zendayu, ale má tam jiný has, ale to nevadí, to YouTube nějak asi neschválilo :(

Další věc bych chtěla poprosit, aby tohle video jste sdíleli na Twitter, pokud Twitter máte a psali to Zendaye. Pokud nevíte jaký má Twitter tak zde. Zendaya se k tomu videu musí dostat! Moc vás prosím, zkopírujte to video a odkaz pište různě na Twitter. Můžete kdyžtak napsat na Twitter i jejím kamarádkám, dole máte jména jak se jmenují na Twitteru. Ale nejvíce pište Zendaye:) Takže budu vám moc vděčná! <3 Ještě jednou vám všem mockrát děkuju!