Others - Videos

Replay (Acoustic) Performance

6. září 2013 v 17:06 | Ronnie & Vinnie

Lift Intro: Zendaya VEVO Lift - video

16. srpna 2013 v 12:50 | Ronnie & Vinnie
Na premiéru klipu Replay bylo zveřejněno video Lift Intro, které bylo natočené v New Yourku, tedy ještě nedávno:)
Vinnie

California State Fair Performance Videos

30. července 2013 v 12:35 | Ronnie & Vinnie
Už se objevila dvě videa, která jsou staré opravdu tak 3 dny, protože když přijela Zendaya zase zpátky do Los Angeles, což bylo nedávno, tak měla hned koncert California State Fair. Fotky zatím žádné, ale jsou tady dvě videa.:) Zpívala krásně, sice je to nekvalitní ten zvuk, ale zpívala a tančila krásně:) Jinak poprvé zpívala Replay živě! <3

Trevor Jackson on Being Best Friends with Zendaya

29. července 2013 v 11:20 | Ronnie & Vinnie
Hecer, zpěvák, tanečník a velmi dobrý kamarád Zendayi dělal nedávno rozhovor pro Global Grind a zmínil se tam i o Zendaye. V poslední době jsou to velcí kamarádi a to jsem ráda. Oni jsou tak zlatí :D :) Třeba když hrála Zendaya v tom jeho klipu, tak se mi moc líbíli. Jinak zmíní se tam asi ták v 2:25. Protože předtím mluví o svém novém singlu. :)

Vinnie

Zendaya & Kristina's mentorship episode - Day 1

20. července 2013 v 11:02 | Ronnie & Vinnie
Tak takové videa mám opravdu moc ráda. <3 Daya dala na své oficiální stránky video z NY, tedy pár dní staré, když 16-tiletá Kristina milujue tanec, zabývá se jim opravdu dost času a jejím snem je, aby se stala profesionální tanečnicí a učila tak malé děti:) Jejím vzorem je samozdřejmě Daya, která dokáže zatančit opravdu každý typ tance. Video sice trvá 11 minut, ale je krásné. Kristina příjde za Zendayou do jejího tanečního studia a učí jí nějakou choreograii aby mohla postoupit. Uričtě znáte její kamarádku Dominique, která spolu se Zen jsou profesionální tanečnice a Dominuque dokonce vytvořila choreograii k těm dvou tanečním videí, která Zen před pár měsíci přidala na svůj kanál YouTube, pamatujete si? :) A pak ji to uplně dokonale naučí a dostane se dál! Moc gratuluju, jsem moc ráda, že se ji splnil sen! Jinak Zen je tam uplně užasná, milá:) <3 Tanec je opravdu její život a určitě je vrozem né jen pár fanoušky <3 Uričtě stojí za podívání:)
Vinnie

Marin Country Fair - Concert videos

7. července 2013 v 18:49 | Ronnie & Vinnie
Před chvíli fotky a ted nějaké videa z koncertu z Marin Country Fait, který se uspořádal před dvěma dny:) Bohužel jsou nějaké opravdu kratičká, ale třeba se objeví, to s myslím :)
Vinnie

Taste Of Joliet - Concert Videos #2

4. července 2013 v 11:41 | Ronnie & Vinnie
Už včera Ronnie přidávala několik videí z vystoupení Taste Of Juliet, kde vystupovala a tančila se svámi tanečníky. Zpívala uplně všechny písničky, ale ještě se objevila tři videa. Daya je tam naprosto dokonalá! Vážně je to těžké zpívat a tančit, ale jí se to povedlo! :) Jinak od jejího oblíbeného umělce Michaela Jacksona, zpívala i cover:)
Vinnie

“Taste Of Joliet” Concert Videos

3. července 2013 v 19:05 | Ronnie & Vinnie
Daya měla koncert (včera, myslím) :D a objevilo se hodně videí, tak je tu máte :) Daya měla užasná vystoupení, nemůžu se dočkat, až vyjde její song Replay. Třeba FIMK nebo WM je mnohem lepší jako vystoupení, než originál :) ale je to muj nazor :D
Ronnie


Zendaya Meet&Greet in Los Angeles

16. června 2013 v 9:45 | Ronnie & Vinnie
Objevilo se krátké video Zen, kde mluví, že u sebe doma (také kde se to natáčelo) uspořádá Meet&Greet. Znamená to, že tam můžou přijít fanoušci, budou moct získat autogram a také i fotky se Zendayou. Je to opravdu užasné, ale jen pro obyvatelé USA...Každopádně se mi líbí, že uspořádá takovou akci:)
Vinnie

Zendaya & Val on Good Morning America

24. května 2013 v 15:52 | Ronnie & Vinnie
Objevily se videda z té akce - Good Morning America, co vám sem včera Vinnie přidávala. :) Fotky najdete zde. Líbí se mi Dayin outfit :D. YAY, Daya na tý animce takovou hubu :DD. To muselo bolet, na bok to vždycky hodně bolí - vlastní zkušenosti :D. To je ale vedlejší..
Ronnie

Shake It Up - Disney Channel All Star Challenge

9. května 2013 v 16:24 | Ronnie & Vinnie
Objevilo se ještě něco a sice speciální video kde herci ze seriálu Shake It Up soutěží kdo podleze tu tyč:D Možná nevíte co myslím, ale nevím jak to jinak vysvětlit:D :) A jinak nejvíce se bude dařit Zen a Roshonovi, který vyhraje. Jinak je to velmi vtipné:D :) Určitě se podívejte:)
Vinnie

Radio Disney Music Awards: Zendaya & Val present award

1. května 2013 v 12:06 | Ronnie & Vinnie
Objevilo se jedno video od fanouška ještě z Radio Disney Music Awards, které se konaly ke konci týdne:) Zen tam s Valem i vystupovaly, ale neobjvily se ani fotky natož ani video:( Tak snad někdy:)
Vinnie

Radio Disney Music Awards,27.4.2013 - Videos

28. dubna 2013 v 12:11 | Ronnie & Vinnie
Ještě před tím, než přidám spoustu fotek z RDMA, tak tady mám dvě videa. Obě jsou stejná, tedy z červeného koberce akorát hned v tom prvním je tam s Daya s Valem:)
Vinnie

Radio Disney: Zendaya favourite dance moves

22. dubna 2013 v 14:42 | Ronnie & Vinnie
Další video z Radia Disney,kde byla Zen před pár dny. V tomhle videu mluví o různých tanečních krocích,které se naučila v Dancing with The Stars. Je to vtipné:D :)
Vinnie

Radio Disney Music Awards 2013 - Video

21. dubna 2013 v 11:54 | Ronnie & Vinnie
Když byla Zen v Radio Disney tak natočila krátkou upoutávku na letošní Radio Disney Music Awards, které se budou už brzy!:) Jinak ve videu tam je i Selena, který vystoupí se singlem "Come & Get It" Už se moc těším:)
Vinnie

23.3.2013 - Kids Choice Awards - Video

24. března 2013 v 17:08 | Ronnie & Vinnie
Ještě před tím,než přidám fotky z Kids Choice Awards,které se konaly včera,tedy 23. března. Celé video je o Zen a jejím tanečním partnerem Valem,kde se bavily jak jinak než o taneční soutěži- Dancing with The Stars. Zen je tam zlatá<3
Vinnie

Tiger Beat & Bob: Zendaya Shows You How to Dance!

19. března 2013 v 17:47 | Ronnie & Vinnie
Tiger Beat & Bob udělaly reportáž o Zendaye a jejich zkouškách z posledních dnů když trénovala na soutěž Dancing with The Stars. Je tam i krátký rozhovor,kde mluví společně s Valem a této zkoušce. Zen pak na konci ukazuje nějaké krátké tance:)
Vinnie

Millions of Milkshakes,Hollywood - Video

17. března 2013 v 12:23 | Ronnie & Vinnie
Tak Zendaya u je zpátky v Los Angeles. Jak jsem psala,tak Zen byla na jedné akci,převážně pro děti,kde na Millions of Milkshakes pozdravila fanoušky a se svými kamarády dělaly ten Milkshake:) Zen tam byla minulý rok s Bellou Thorne. Pak ke konci mluví,že má radost za ty fanoušky a také,že to z NY stihla:) Moc jí to slušelo:)
Vinnie

14.3.2013 - Leaving "Good Morning America" in NYC - Video

17. března 2013 v 11:42 | Ronnie & Vinnie
Další video se týká ze 14. března když Zen odcházela z Good Morning Amrerica,kde dělala rozohovor pro taneční soutěž "Dancing with The Stars". Zen je tam milá jak se tam fotí s těmi fanoušky a pak jí dokonce jedna fanynka dá nějaké výkresy<3
Vinnie

Get the Contagious Love Look

13. března 2013 v 11:57 | Ronnie & Vinnie
Objevilo se video,kde jde vidět,jaké oblečení a jak se namalovat aby jste vypadaly jako holky v klipu "Contagious Love". Pěkné video:)
Vinnie

Contagious Love - Dance Tutorial Video

10. března 2013 v 10:55 | Ronnie & Vinnie
Mám tady dvě videa,kde je taneční choreografie tance k singlu Contagious Love,kde se to můžeme naučit:) V tom provním je to skvělé,jde to zvládnout. Jestli máte čas,tak to můžete zkusit:) Já už teda něco umím:D :)
Vinnie

Disney's "Shake It Up" cast: Question & Answer

10. března 2013 v 10:50 | Ronnie & Vinnie
Z natáčení Shake It Up bylo zveřejněno jedno video,kde herci ze seriálu si navzájem dávají otázky a pak hned opdovídají:) Jsou tam dokonalí:) <3
Vinnie

ClevverTV - Zendaya & Bella Thorne Rcok "Contagisou Love"

5. března 2013 v 16:44 | Ronnie & Vinnie
ClevverTV udělal reportáž o novém videoklipu Zen a Belly pro Shake It Up: "Contagisou Love". Jde tam o to,že tenhle videoklip se jim moc povedl a doufají,že se bude a také líbí všem:) <3
Vinnie

Radio Disney Total Access with Zendaya, Bella Thorne and Caroline Sunshine

4. března 2013 v 16:28 | Ronnie & Vinnie
Objevily se dvě videa z Radia Disney,kde byly holky nedávno. Kromě Zen a Belly tak byla i Caroline Sunshine,která také hraje v Shake It Up. Videa se týkají především nového videoklipu "Contagious Love" kde mluví o natáčení apod. Jinak také se zmínily o Shake It Up o nových dílech,které měly v poslední době premiéru. Zen byla nádherná,dokonalý outfit,máme stejné rifle:D :)
Vinnie

Contagious Love - Official Video Teaser

2. března 2013 v 12:16 | Ronnie & Vinnie
Mám tady ukázku klipu Contagious Love. Už dneska ráno,měl mít premiéru,také že měl,ale na YouTube to nejde spusti pro naši zemi:( Snad se to spraví,protože by to bylo zvsláštní. Ukázka je sice krátká,ale dokonalá:)
Vinnie
 
 

Reklama